Co wiemy o UFO – prezydenci USA

Wczoraj Ross King przeprowadzał wywiad z prezydentem Billem Clintonem. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim najnowszej książki byłego prezydenta, wydanej we współpracy z Jamesem Pattersonem – „President’s Daughter”. W obliczu ogólnoświatowego oczekiwania na raport o UFO, paść musiało jednak także pytanie, które leży w naszym centrum zainteresowań.

Czytaj więcej: Raport o UFO dla Kongresu US – co nowego?

Bill Clinton o UFO w najnowszym wywiadzie

„Jest pewna rzecz o którą zawsze chce się zapytać prezydenta. Wszyscy mówią, że pierwsza rzecz, w której się rozeznajesz kiedy zostajesz prezydentem to Area 51, incydent w Roswell itd.” – zagaduje pół-żartem Ross King. „Teraz temat jest jeszcze bardziej obecny. Mamy do czynienia z różnymi nagraniami, słyszymy różne rzeczy. Czy to doprowadzi Pana do szaleństwa, Panie Prezydencie? Czy ludzie pytają co Pan myśli w obecnej sytuacji?”

„Moi sąsiedzi robią to cały czas. Mieszkam w małym miasteczku, to jakby część mojego życia.” – odpowiada z uśmiechem były prezydent. „Jeśli nie zagrażaliby egzystencji planety, miałbym nadzieję na ich istnienie. To mogłoby nas obudzić, sprawić, że byśmy dorośli, przestalibyśmy patrzeć wyłącznie na różnice i zaczęlibyśmy się zastanawiać co moglibyśmy robić razem.”

Donald Trump - co wiemy o UFO

Donald Trump mówi o Roswell

W wywiadzie NBC z 2020 roku Donal Trump usłyszał: „Czy zanim opuścisz gabinet powiesz nam czy obcy istnieją? Czy kiedykolwiek odtajnisz Roswell i dasz nam dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi?” „Dużo ludzi zadaje mi to pytanie.” – odpowiada prezydent Trump. „To jest naprawdę urocze pytanie. Miliony ludzi chcą to sprawdzić, zobaczyć. Nie będę rozmawiał o tym, co wiem na ten temat, ale jest to bardzo ciekawa sprawa.

„Czy jest jakaś szansa, że odtajnisz Roswell?” – dopytuje dziennikarz. „Będę musiał to przemyśleć” – odpowiada Trump niezobowiązująco. Ciężko powiedzieć czy prezydent Trump podjął własną inicjatywę zgodnie z prośbą, by odtajnić prawdę przed odejściem z gabinetu. Faktem jest jednak, że w grudniu ubiegłego roku podpisał ustawę o rządowym finansowaniu związnym z Covid-19, która zobowiązywała jednocześnie agencje wywiadowcze do sporządzenia raportu o UFO. 180 dni uwzględnione w dokumencie mija wraz z końcem czerwca.

Sprawdź także: Obcy istnieją – mówi były dyrektor programu kosmicznego Izraela

Co wiemy o UFO? Odpowiada Barack Obama

Co wiemy o UFO? Odpowiada Barack Obama

„Jeśli chodzi o obcych, są rzeczy, których nie mogę powiedzieć na wizji” – nawiązuje do amerykańskich żartów prezydent Obama. „Prawda jest taka, że kiedy przyszedłem do gabinetu – pytałem.” – kontynuuje żarty. „Czy jest gdzieś jakieś laboratorium, gdzie trzymamy obcych i ich statki? Zrobili małe rozeznanie i odpowiedź brzmiała: nie.” Odpowiada też jednak bardziej poważnie.

„Co jest prawdą to to, że mamy nagrania obiektów na niebie i nie wiemy czym te obiekty dokładnie są. Nie jesteśmy w stanie wyjaśnić jak się poruszają, nie umiemy wyjaśnić ich trajektorii. Nie mają żadnego wzorca, łatwego do wytłumaczenia. Myślę, że ludzie traktują to poważnie starając się to zbadać i dowiedzieć się co to jest. Ale nie mam dziś niczego do sprawozdania.”

O czym mówi Barack Obama: Wiarygodne dowody na istnienie UFO? Nagrania odtajnione przez Pentagon 2020