Luis Elizondo: nowe fakty o UFO

Kilka dni temu na kanale Witness Citizen UAP można było posłuchać wywiadu Elizondo z Seanem Raaschem. Przedwczoraj Luis Elizondo, wraz ze swoim adwokatem Dannym Sheehanem, gościł u Jimmiego Churcha w FADE TO BLACK Radio. Łącząc wnioski z obu rozmów, klarują nam się nowe informacje odnośnie specyfikacji UAP.

Ciekawe nagranie UFO – co wiemy?

Po pierwsze, wiemy coś więcej odnośnie nagrania UFO z odległości 50 metrów, o którym od dawna wspomina Elizondo. Film ma 23 minuty i został wysłany do społeczności wywiadowczej bez opisu. W rozmowach o nim używano wyrażenia „to wideo UFO”. Co jeszcze o nim wiemy?

  • nagranie przedstawia obiekt, który zdaje się być oczywisty w swoim kształcie, po czym się zmienia
  • nagranie nie przedstawia UFO w kształcie Tic Tac-a
  • nie wiadomo czy nagranie obejmuje jeden czy kilka obiektów
  • do obiektu lub obiektów zmieści się co najmniej jedna jak nie kilka osób
  • UAP było śledzone, a dane były gromadzone przy użyciu oficjalnych czujników
  • nagranie nie zostało rozpowszechnione i nie wycieknie, bo zostało dobrze zabezpieczone
  • UAP poruszało się według wytycznych, których nie rozumiemy

Ponadto Luis Elizondo wyraźnie powtórzył coś, co mówił wcześniej. Stany Zjednoczone są w posiadaniu nietypowych metamateriałów. Według Elizondo, dedykowani analitycy przyglądają się problemowi UAP, dostarczając ocen i kontrocen do każdej z teorii.

Luis Elizondo i jego wiarygodność

Żeby w pełni zrozumieć wagę nowych informacji, warto pochylić się nad tym kim jest Luis Elizondo w kręgach wywiadu i kontrwywiadu Stanów Zjednoczonych. Jego osobę najlepiej obrazuje research, który wykonał Ross Coulthart. Luis Elizondo był dyrektorem rządowego programu Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP), który jest odpowiednikiem obecnego UAP Task Force.

Sprawdź: UAP Task Force – co to jest?

Research Coultharta objął rozmowy z przedstawicielami sił wywiadowczych, którzy służyli z Elizondo w Kandaharze. Wiemy, że wywiad USA posiada stopnie dostępu do wrażliwych informacji. To, z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę to fakt, że Elizondo jest jedną z niewielu osób o tak wysokich poświadczeniach bezpieczeństwa.

Luis Elizondo był łącznikiem SAPOC (Special Access Program Oversight Committee). SAPOC zajmowało się wszelkimi programami specjalnego dostępu, których istnienie nie było oficjalnie potwierdzone. Innymi słowy, jeśli ktoś miałby mieć dostęp do tajemnic dużego kalibru, byłoby to prawdopodobnie Elizondo.

W którymś z wywiadów Elizondo został zapytany jaki obraz sytuacji mieliby ludzie, którzy wiedzieliby tyle co on. W odpowiedzi użył słowa „somber”. „Ponurym” jest fakt zatajania informacji przez siły wywiadowcze czy natura lub celowość obecności UFO na Ziemi?

Czytaj więcej: Technologia UFO, a nasze możliwości