UFO: Odtajnione projekty. Nowa seria na Netflixie!

Nowa seria UFO: Odtajnione Projekty będzie do obejrzenia na Netflixie już od 3 sierpnia. Pierwszy sezon ma zawierać nagrania przedstawiające UFO i eksperymenty na istotach pozaziemskich, a także dokumentację i wszelkie szczegółowe informacje opublikowane dotychczas w mediach.

Najprawdopodobniej będzie to więc serial dokumentalny, który zbiera w całość wszelkie dotychczasowe informacje dotyczące UFO. Niezależnie od ich źródeł pochodzenia. Środowiska zaangażowane w rozpowszechnianie rzetelnych informacji odnośnie UFO mają w związku z tym spore obawy. Mimo wszystko uważamy, że to może być ciekawa propozycja.

UFO: Odtajnione projekty

Pamiętajmy, że są trzy grupy ludzi. Jedną stanowią ci, którzy są przekonani o obecności istot pozaziemskich na Ziemi od dłuższego czasu. Drugą tworzą ci, którzy pozostają sceptyczni, ale podążając za logiką uwzględniają istnienie innych istot inteligentynych w przepastnym kosmosie. Trzecia grupa to ci, którzy uważają temat UFO za totalną bzdurę i nie poświęcają jej uwagi w ogóle.

Fakt, że temat pojawia się coraz częściej i w różnych miejscach może pomóc wzbudzić zainteresowanie tych, którzy do tej pory pozostawali obojętni. Niezależnie od sposobu prezentacji informacji, serie dokumentalne tego typu wzbudzają dyskuje. Dyskusje z kolei otwierają drogę konstruktywnym wnioskom, kończąc erę stygmatyzacji.

„Kim są i dlaczego wciąż są wśród nas?” Seria UFO: Odtajnione projekty na pewno nie odpowie na to pytanie. Cieszymy się jednak, że temat jest podejmowany i mamy nadzieję, że serial nie wywoła konsternacji powołując się na totalnie niewiarygodne lub wręcz obalone dane.

Sprawdź także: UFO w mediach masowych – jesteśmy gotowi?

Netflix – filmy o UFO

To nie pierwszy raz, gdy propozycja Netflixa wzbudza ożywione reakcje w środowiskach zainteresowanych UFO. Do ubiegłego miesiąca na Netflixie dostępny był film Jeremiego Corbella: Bob Lazar Area 51 & Flying Saucers. Wszystkich tych, którzy nie zdążyli zapoznać się z materiałem zgromadzonym przez dziennikarza odsyłamy do ostatniego materiału dotyczącego Boba Lazara.

Czytaj więcej: Bob Lazar – oszust czy jednak nie?