UFO w kształcie trójkątów – US Navy

Wideo z 2019 roku, nagrane przez jednego z pilotów marynarki wojennej zostało oficjalnie potwierdzone przez Pentagon. The Telegraph usłyszał: „Mogę potwierdzić, że zdjęcia i filmy, do których się odnosimy zostały wykonane przez personel marynarki wojennej.”

Nagranie obu niezidentyfikowanych obiektów – w tym UFO w kształcie trójkątów, opublikował Jeremy Corbell, który pracował nad własnym filmem. „UAP Task Force uwzględniła te incydenty w trwających śledztwach” – słyszymy ze strony Pentagonu. Urzędnik odmawia jednak podania jakichkolwiek dalszych szczegółów odnośnie zdarzenia.

„Jako filmowiec śledczy i dziennikarz zajmujący się badaniami UFO codziennie otrzymuję anonimowe komunikaty i różnego rodzaju dokumentację. To jest coś, o co poprosiłem publicznie, dawno temu. Podałem swoje dane kontaktowe i zachęciłem ludzi do skontaktowania się ze wszelkimi sprawami i tropami dotyczącymi UFO. Powtórzyłem tę prośbę w radiu, telewizji i popularnych podcastach. I ta taktyka zadziałała naprawdę, bardzo dobrze. Obecnie otrzymuję nie mniej niż 900 użytecznych komunikatów miesięcznie – często z dużymi załącznikami audio, zdjęć i wideo.” – mówi Corbell.

Szukanie najbardziej wiarygodnych danych

„Najwyższy priorytet przyznaję najlepszym dowodom fizycznym, które mogę omówić z wieloma wiarygodnymi świadkami. Sprawozdania wojskowe zwykle zajmują najwyższe miejsce w mojej hierarchii sortowania ze względu na obszerną i wysokiej jakości dokumentację.” – tłumaczy Corbell.

„Kolejnym krokiem jest weryfikacja autentyczności pozyskanych materiałów. Zwykle okazuje się, że jest to wyczerpujący i długotrwały proces. Korzystam z zaufanej sieci, którą zbudowałem przez lata podczas sprawdzania potencjalnie poufnych informacji.

Reporter śledczy George Knapp jest zawsze moim pierwszym telefonem, ponieważ pływał po tych mętnych wodach przez dziesięciolecia przede mną. Łącząc siły, jesteśmy w stanie nawiązać kontakty w niemal każdej branży – w tym wojskowej i wywiadowczej.”

Co wiemy o nagraniu UFO w kształcie piramidy? Dotyczy niszczyciela USS Russell.
SAN DIEGO (Maj 21, 2021) Niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke USS Russell (DDG 59) wraca do swojego macierzystego portu – bazy marynarki wojennej San Diego.

Co wiemy o nagraniu UFO w kształcie trójkątów?

„Materiały uzyskałem jakiś czas temu w anonimowej zrzutce danych. Do każdego elementu dołączono szczegółowy pisemny kontekst. Moje wyzwanie polegało na aktywowaniu mojej sieci w celu zweryfikowania lub obalenia niektórych podanych twierdzeń i szczegółów.

Odbywa się to zarówno poprzez przeszukiwanie samych materiałów w celu ujawnienia metadanych, jak i znajdowanie osób, które miałyby wiedzę o opisanych wydarzeniach lub które potwierdzono, że są w stanie mieć bezpośrednią świadomość otrzymanych przeze mnie pozycji.

Zajęło to trochę czasu – wydawało mi się, że wieki – ale opłaciło się. George Knapp i ja byliśmy w stanie zweryfikować materiały. Mogę potwierdzić ich autentyczność, jak również przekazaną mi narrację.”

Oto, co wiem na temat tego materiału filmowego i informacji wywiadowczych, które je zawierały. Po pierwsze, opisana seria wydarzeń dotyczy niszczyciela USS Russell.

Seria wydarzeń UAP miała miejsce w lipcu 2019 r. z udziałem Grupy Uderzeniowej 9 w strefach ostrzegawczych poza San Diego. USS Russell obserwował i rejestrował wiele statków w kształcie trójkątów. Obserwacje tej serii spotkań zostały szczegółowo odnotowane.

Jeremy Corbell o nagraniu UFO w kształcie trójkątów

Nagranie UFO w kształcie trójkątów to nie jedyna dokumentacja, której autentyczność potwierdził dotychczas Pentagon. Czytaj więcej: Wiarygodne dowody na istnienie UFO? Nagrania odtajnione przez Pentagon 2020