Corbell publikuje nagranie z USS Omaha

Jeremy Corbell to dziennikarz śledczy, który w tematykę UFO zaangażowany jest nie od dziś. Zawdzięczamy mu potwierdzone przez Pentagon nagranie, przedstawiające niezidentyfikowane obiekty w kształcie trójkątów.

Czytaj więcej: UFO w kształcie piramidy – US Navy

Jeszcze przed publikacją oficjalnego raportu o UFO, Corbell zapowiadał, że ma do ujawnienia coś wyjątkowego. Nagranie, które pojawiło się wczoraj w mediach społecznościowych dziennikarza, wzbudziło dyskusje wśród entuzjastów tematyki UFO. Część z nich zarzuca wideo marną jakość. Jeśli jednak skupimy się na tle incydentu – sprawa robi się ciekawsza.

Sprawdź także: Oficjalny raport Pentagonu. Nie jesteśmy sami?

UFO nagranie z USS Omaha - czy Pentagon potwierdzi autentyczność?
Omaha LCS-12. Źródło: Seaforces.org

Nagranie UFO z USS Omaha

Nagranie, które opublikował Corbell nagrane zostało z pokładu USS Omaha przez pokładowy zespół „VIPER” (Personel wywiadu wizualnego). Incydent miał miejsce 15 lipca 2019 r. w obszarze zastrzeżonym, o ograniczonym dostępie w pobliżu San Diego. Wydług opisu dziennikarza co najmniej jeden z nieznanych celów zszedł do wody. Nie odnaleziono wraku. Choć w podjęte poszukiwania zaangażowany był jeden z okrętów podwodnych Marynarki Wojennej USA.

Były wręcz bezczelne, jakby brzęczały na nasze okręty wojenne.” Według Jeremiego Corbella niezidentyfikowane obiekty zdecydowanie chciały być widziane i rejestrowane. Było ich co najmniej 14, każdy miał przynajmniej 1,8 metra średnicy. Poruszały się ze zmienną prędkością, pomiędzy 75 km/h, a 255 km/h. Emitowały światło i można było je obserwować przez ponad godzinę.

Co powie Pentagon?

Nieznane obiekty zostały wykryte przez więcej niż dwa typy radarów. Zaobserwowano, że „kuliste” statki wydawały się być zdolne do przemieszczania transmedialnego, gdyż schodziły do ​​wody bez zniszczenia. Raporty wywiadowcze podkreślają, że obiektów nie udało się znaleźć pod wodą. Statki pozostają niezidentyfikowane.

Czy nagranie z USS Omaha wywoła jakąkolwiek reakcję Pentagonu? Corbel uważa, że niezależnie od frontu, który obierze Pentagon i Marynarka Wojenna, incydent USS Omaha stanowi realną zagwozkę. Możemy oczekiwać więcej informacji w tej kwestii.

Edit: Na ten moment Pentagon informuje, że nie może potwierdzić niczego, co dotyczy tego nagrania.